Uvolňující masáže Kladno

Několik slov o mě


Jmenuji se Tereza Richterová a je mi 26 let.

S tělem aktivně pracuji zhruba 5 let. Od roku 2016 provozuji masážní salon Uvolňující masáže v Kladně. Moje masáže jsou odrazem mojí duše, tzn. s tím, jak se vyvíjím já, vyvíjí se i moje služby.

Jsem zakladatelkou metody Uvolňující masáže. Více o této metodě se dozvíte ZDE.


Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a během studia ekonomie na vysoké škole jsem si uvědomila, že mě práce v tomto "uměle vytvořeném sektoru" zabíjí. Miluji přírodu a vše přirozené. Proto pro mě práce s tělem byla jasnou volbou.

V roce 2015 jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz, na jehož základě jsem měla možnost podnikat v oboru masáží. Tento kurz mi však dal pouze základy nezbytné pro tuto práci a to základy anatomie, zdravotní pomoci a techniky klasické relaxační masáže.

Absolvovala jsem několik dalších kurzů jako je masáž obličeje lávovými kameny, medová masáž, indická antistresová masáž hlavy apod.

Dnes techniky z těchto kurzů využívám minimálně. Byly mi dobrým základem, ale to co činí z maséra dobrého maséra jsou jeho vlastní zkušenosti s jeho vlastním tělem.


Masáž nohy
Vědomá práce s tělem

Přelomový pro mě byl rok 2017 kdy jsem poznala svého partnera Martina. Martin se stal masérem na naší 2. pobočce v Kladně. (www.masaze-kladno.cz)

Martin mi pomohl vytvořit koncept masáže tak, jak ji znáte nyní. Přinesl do mé práce více individuality a vznikl směr, který jsem nazvala Vědomá práce s tělem. Více o této metodě se dočtete v záložce "moje služby".

Vše, co teď umím a dělám ke mě přišlo jako dar. Jednoho dne jsem se probudila a začala jsem svoje tělo vnímat úplně jinak. Předcházel tomu silný zážitek lásky a přijetí mojí jedinečnosti (každý člověk je jedinečný).

Tělo vnímám jako dar. Jako mocný nástroj, který je inteligentnější, než si vůbec umíme představit. Všechno co se nám děje, všechny bolesti a bloky jsou výsledkem něčeho mnohem hlubšího uvnitř nás. 

Já se během naší masáže stávám prostředníkem mezi Vámi a Vaším tělem a společně se vydáváme do hlubin Vašeho nitra objevit Vaše skryté dary, skryté a potlačené pod nánosem bolesti a nezpracovaných emocí.

Stávám se Vaším průvodcem na této cestě, na jejímž konci je Vám odměnou šťastné a uvolněné tělo. Vaše tělo je odrazem Vás samotných. Je odrazem Vašeho života. A pokud uvnitř sebe uvolníte staré bloky a nastolíte harmonii, stane se Váš život odrazem Vašeho klidu a míru v duši.